O firmie
Witamy na stronieproducenta ziemi ogrodniczej oraz dystrybutora nawozów i środków ochrony roślin.

Nasza Firma F.P.U.H. AN-MAR powstała w 1995 roku, jednakże doświadczenie w branży ogrodniczej założyciel przedsiębiorstwa zdobywał od ponad 30 lat. Współpracujemy z wieloma gospodarstwami ogrodniczymi, które bazują na naszych produktach, dzięki temu doskonale znamy zapotrzebowania glebowe i nawozowe roślin.

Wykorzystując dostępną wiedzę naukową i uzyskane doświadczenie opracowaliśmy z największą starannością skład każdego z naszych produktów.

Od początku istnienia F.P.U.H. AN-MAR produkuje podłoża do kwiatów, warzyw, roślin ozdobnych, krzewów, iglaków i roślin rabatowych. Obecnie mamy kilkanaście rodzajów ziemi, których skład jest dostosowany odpowiednio do różnych gatunków roślin. Podłoża te oferujemy w różnych opakowaniach jednostkowych, począwszy od 5 litrów skończywszy na 50 litrach. Ponadto w ofercie posiadamy torf wysoki ( litewski, łotewski, estoński) pakowany na paletach w BIG BALE.

Podłoża ogrodnicze zostały wprowadzone do obrotu na podstawie DECYZJI MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI nr P-311/12.

Aby nasze podłoża spełniały najwyższe normy poddawane są okresowym badaniom w Laboratorium Analizy Gleby Wojewódzkiej Spółdzielni Ogrodniczo - Pszczelarskiej w Częstochowie. Bazując na ich wytycznych mamy pewność, że nasze produkty dostarczają roślinom wszystkich makro i mikro elementów niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Materiał do produkcji podłoża kwiatowego został poddany badaniu w Instytucie Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach i otrzymał pozytywną ocenę zgodną z następującymi normami Unii Europejskiej: PN-EN 13039, PN-EN 13041.

Podłoża produkujemy z torfu pochodzenia polskiego wzbogaconego torfem łotewskim jednym z najlepszych w Europie.

Obecnie Firma Nasza posiada kompleks pomieszczeń wykorzystywanych do produkcji podłoży i nawozów. Posiadamy ponadto linię pakującą ziemię oraz własny transport o różnym tonażu.

Zapraszamy do współpracy hurtownie ogrodnicze, centra ogrodnicze, kwiaciarnie i klientów indywidualnych.

Nasze towary są dostepne w wielu hortowniach i centrach ogrodniczych na terenie południowej polski | Gości: 77345